Genel

Kıymet Bildirme Duası

Kıymet Bildirme Duası

Hani insan birini sever,ömrünü,gençliğini,maddi manevi olarak sahip olduğu ne varsa feda eder.
Nişanlı veya evli yada sevgili farketmez.Ama bir gün bir bakarsınızki sizi bir kalemle silmiş atmış bazı kardeşlerimizin talebi üzerine bunu paylaşıyorum.
demek ihtiyaç var,bu bir tedmir yöntemidir.bu tür vefasız insanları cezalandırmak için baya iyi bir yöntem hak etmeyene yapılırsa döner sahibini bulur.
1000 defa ihlas suresi okunur ve her 100 defada aşşağıdaki dua okunur.

..BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.
Allahumme inni eseluke ye Kahhar ye Cabbar ye Dar ye Muzillü inneke talemu…isim…ibni..anne ismi..yestehikkul zillete .Allahumme ve sellit aleyhi emradi vel eskami hatta yerciu an fihlihi ve yetubu ileyke hasbi rabbil Kahharul Cebbar.

Allahın senden istiyorum,ya Kahar.ye Cabbar,ya dar,ya Muzillü sen bilirsinki filan oğlu filan zilleti hakkediyor.
Allahım ona hastalık ve bela ver,taki yaptıklarından dönüp sana töbe etsin Kahhar ve Cabbar olan Rabbim bana yeter.

..Bu bir davet olmadığından bir tehlikesi yoktur. Kişide korku ve zan oluşursa bir korunma duası okuması gerekir.Şu ana kadar bu terkibi uyguluyanlar arasında çoğunluğa icabet edilmiştir.ve karşı tarafa etkisi okuyanın maduriyetine göre farklılık göstermiştir.
Hz. resulallah bir hadiste buyurirki;
Kafir bile olsa mazlumun duasından sakının çünkü onunla allah(cc)arasında perde yoktur.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben eşimi kendime bağlamak için celb yaptırdım burak hocaya 30. günündeyim ve şuan eşimle aram çok iyi bana karşı tavırları da eskisi gibi değil çok iyi davranıyo ama bırakmamak gerekiyomuş 90. güne tamamlamayı bekliyorum . Çok şükür şuan halimizden çok memnunuz. Burak hocamdan Allah razı olsun hep cevap veriyor aradığımda açıyorum iyi ki tanıdım ve çalıştım zaten rusatlı bir medyum 2008 den beri benim için en önemli nokta da buydu zaten güvenerek şüphe etmeden başladım çalışmaya bu şekilde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı