Aşk Duası

Fatiha Suresiyle 1 Haftada Celbi Aşk

بسم الله الرحمن الرحيم (يا ودود سخر لي و لين قلب فلان بن فلان ) الرحمن الرحيم (يا ودود سخر و لين لي قلب فلان بن فلان) مالك يوم الدين ( يا رقيب سخر و لين لي قلب فلان بن فلان) إياك نعبد و إياك نستعين (يا ودود سخر و لين قلب فلان بن فلان) إهدنا الصراط المستقيم(يا رقيب سخر و لين قلب فلان بن فلان) صراط الذين أنعمت عليهم (يا ودود سخر و لين لي قللب فلان بن فلان) غير المغضوب عليهم ولا الضالين ( يا رقيب سخر و لين لي فلان بن فلان)

Bismillahirrahmanirrahıym (ya veduud sehhir ve leyyin liy galbi filan ibni/binti filan) errahmanirrahıym (ya veduud sehhir ve leyyin liy galbi filan ibni/binti filan) maaliki yevmiddiyn (ya rakıyb sehhir ve leyyin liy galbi filan ibni/binti filan) iyyaake na’budu ve iyyaake nesteıyn (ya veduud sehhir ve leyyin liy galbi filan ibni/binti filan) ihdinassıraatal mustakıym (ya rakıyb sehhir ve leyyin liy galbi filan ibni/binti filan) sıraatalleziyne en’amte aleyhim (ya veduud sehhir ve leyyin liy galbi filan ibni/binti filan) gayril magduubi aleyhim veleddaalliyn (ya rakıyb sehhir ve leyyin liy galbi filan ibni/binti filan)

Burada filan ibni filan yazan yerlere matlubun ve annesinin adı gelecek.

7 gün boyunca her gün sabah namazından ve ikindi namazından sonra 25 er kere okunur. (alıntı)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Benim kızımda da aynı sorun vardı kızım eski erkek arkadaşı yapıştı sümük gibi kızıma sürekli arıyor rahatsz ediyordu babamızın korkusundan sesimizi çıkarmıyorduk. Benim telefon numarmı bulup kızımı kaçıracağını onunla evleneceğini karısı olacagını zırvalayıp durdu bu hocamız bizi kurtardı sağ olsun.

  2. Selamlar hayırlı günler ben 1.5 yıllık evliyim severek evlendik ve şuan 9 aylık bir oglumuz var fakat evlatlık oldugu analıgı aşırı kıskanclık yapıp her türlü boşatmaya calıştı yapamayınca büyülere sardırdı kendini etkilide oluyor hic yok yere eşim kavga cıkartıp beni dövüyor bebegimizi sıs diye yetlere fırlatıyo ne ilgi ne bir yakınlık resmen düşmanız ona anasına bir laf dahi söyletmiyo digeride gülüyor halime spnrada özür dileyip aglıyor ne oluyor bilmiyorum kendimi tutamıyorum diye boşanmayıda kabul etmiyor derken burak hocam ayırma celbi hazırladı bana artık bu tek çaremdi kendi isteiğiyle sorunsuz şekilde gitmesi lazımdı ve hocam hazırladı bana kayseriye kargoyla gönderdi kendisi konyada olduğu için celbte 90 gün süre varmış benim ilk başta olmayacak sandım ama hocam sabır etmemi söyledi ve ettimde şimdi 34 günüm ve yarın avukata gideceğiz yani istediğim oldu gerçtekn çok iyi bir hoca bir abi gibi samimiyetten abi diyorum burak abi dürüst adamdır. telefonu 0553 371 89 94 dür çekinmeden arayn. muhabbet@muhabbetduasi.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
whatsapp aç
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?