«

»

Tem 06

Çok Etkili Muhabbet Duası -Denenmiştir

Muhabbet ve celp için fatiha suresi ile yapılan bu etkili dua yöntemi Allah’ın izniyle isteğinizi yerine getirecektir. Rabbimiz tüm Müslümanların hayırlı olan dualarını inşallah kabul eyler. Allah’a ve dine inanarak kalpten okuduğunuzda Allah eğer hakkınızda hayırlısı ise en kısa zamanda duanızı kabul edecektir.

pazartesi günü afitap saatinde bir kağıda yazıla,bir pak yerde bir taş altına gömüle.
Yuhibbinehüm tehubbillahü vellezine amenü eşeddi hayyen eyyeküm bağladım filanın başını …falanın başı ile.Elhamdülillahi rabbil alemin bağladım…filanın gönlünü … falanın gönlü ile. Errahmanirrahim bağladım filanın..sol elini falanın..sağ eli ile.Iyyake nabüdü ve iyyake nesteiyn bağladım filanın ayaklarını falanın…ayakları ile.İhdinassıratalmustakiym sıratelezine en amte aleyhim bağladım..filanın sol ayağını falanın sağ ayağı ile gayrilmağdubi aleyhim veleddalin amin bağladım filanın sağ ayağını filanın sol ayağı ile.

1 yorum

  1. alican

    Medyum burak hoca celb yapıyor değilmi arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>