Bağlama Duası

Bağlamak için Etkili Dualar

Aşk bağlama konusunda yapılan çok etkin büyü ve dualar bulunur. Kişiye özel olarak hazırlanan rahmani işlemlerde daha kolay sonuca ulaşıldığı bilinir. Denenmiş bir çok dua ve tılsım yöntemleri varken okuma ile olan uygulamalara da yer verilir.

Bir kimse ıssız bir mahalde bu duayı .. üzerine okursa dil bağlama ve istediğini yaptırma gibi tüm dilek ve istekleri kabul olunur. Bismillahirrahmanirrahim Allahüme ya Alimü ya azimü ya Rahmanü ya Rahimü ya Kadduru ente rabbi ve ilmike hasbi feni`mer rabbü rabbi ve ni`mel hasbü hasbi tensuru men teşaü ve inneke entel azizür rahimi,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve es`elükel azameti fil harekatı vessekanati vel kelimati vel iradati vel`hatarati minneş şeküri kane vezzununi vel evhami zülzilü zilzalen şediden,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve iz yekulül münafikune vellezine fi kulubihim meradün ma vaedenellahü ve resuluhu illa gururen, ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru veftah lena feinneke hayrul fatihin vağfir lena feinneke hayrul ğafirine.Verhamna feinneke hayrur rahmine.Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem .Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad Vensurna feinneke hayrun nasırine verzukna ve ente hayrur razikıyn.
Dilerseniz sorunlarınıza çözüm için kişiye özel hazırlanan etkili tılsım çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. İletişime geçmek için yazabilirsiniz veya sitedeki numardan arayınız.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. hocam hayırlı günler benim kızımla damadım boşanma kararı aldılar ama bizler ayrılmalarını istemiyoruz. bunlar evleneli 4 yıl oldu ve bir çocukları var bunların evliliklerini kurtarmak için bir dua istiyorum yani evin bir kenarına koymak için evin içine girdikleri vakit ikisi bir birine karşı saygılı sevgi dolu olmaları için bir dua istiyorum sevgi ve saygılarımla ALLAH razı olsun.

  2. Ben Burak hocayla celb çalışmasında bulundum. Eskiden sözlü olduğum kişi 36. Gun bana mesaj atti ruyasinda beni görmüş. Merak etmis. Konuştuk acayip pişmandı. Sonra buluştuk pişman olduğunu söyledi. Şimdi aramız öyle iyiki Allah nazarlardan korusun çok memnunum teşekkürler. 05533718994

  3. Eşimle ciddi sorunlar yaşıyorum ve boşanma-soğuma durumuna geldik. Her daim en son düşündüğü benim. İlgisizlik, saygısızlık ve umursamazlık hat safada. Ne denediysem olmadı çözüm yolu bulamıyorum dua araştırırken sayfanıza rastladım. Önerebileceğiniz etkili olacak yuvamı kurtarabileceğim bir dua var mıdır?

  4. Hocam merhaba kardeşim 1 buçuk aylık evliydi kardeşim askere gitti gelinde altınları ne varsa koluna taktı babası gilere dügune gitti 3 gün sonra aradılar ben sizi istemiyorum kocamdan da soğudum artık onu sevmiyorum dedi kardesimde askerdi nr yapmalıyım gelin tekrardan evine kocasına geri gelsin diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
whatsapp aç
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?