Bağlama Duası

Aklı Bağlanan Erkeği Çözme Duası

Kuşkusuz bağlama türleri arasında en garip ve en tuhaf bağlama biçimi budur. Özellikle Allah Teala’ya layıkıyla tevekkülde bulunmayan, ibadet hayatları düzensiz olup farzları bir kılıp bir bırakan, diğer ibadetleri bazen yapıp bazen yapmayan kimselerde görülmektedir. Bu tarz yaşantıya sahip olan kimseler üzerinde bu bağlama türü çok etkili olmaktadır. Ancak farzları düzenli olarak eda etmekle birlikte ihlasları eksik kimselerde de zihinsel bağlama görülebilmektedir. Çünkü ihlaslı olmaları halinde bizatihi kıldıkları namazlar ve okudukları ayetler onları böyle bir etkiden korumaya yetecektir. Bu bağlama, şeytani bir düğümden ibarettir. Böyle bir düğüm atıldığında insanı aldatmakla görevli şeytanlardan biri kişiye sürekli vesvese telkin eder. Onun kulağına şu tür sözler fısıldamaya başlar: Sen diğer erkekler gibi değilsin, evliliğin ilk günlerinde hiçbir şey yapmayacaksın, sen şöylesin, sen böylesin…..
Korunmasız bir insan, bu vesveselere kulak vermeye başlar. Şeytanın bu ısrarlı fısıltıları,psikologların telkin diye adlandırdıkları şeyin ta kendisidir. Ama burada durum tamamen farklı olup çok güçlü etkiye sahip şeytani bir telkin söz konusudur. Etkili oluşunun nedeni; doğrudan beyne yönelmesi ve zihinsel alışverişin değil tek taraflı bir vesvese yüklemenin geçerli oluşudur.
Yüce Allah her derdin devasını yarattığı gibi zihne yönelen bağlamanın da tedavisini yaratmıştır. Asıl tedavi kişinin düzenli ve ihlaslı bir dini hayata dönmesi olmakla birlikte aşağıdaki ayetlerin yardımıyla bu tür bağlamanın önüne geçilebilmektedir.
Bir bardak su alınır ve üzerine şu ayeti kerimeler okunur:
1- Fatiha suresi
Yalnız sana ibadet eder, yalnız senden yardım dileriz ayeti kerimesi 7 kez tekrarlanır.
2- Ayetel kürsi okunur
3- Kur’an-ı Kerim, Yunus/26-35
4- Kur’an-ı Kerim, Yusuf/101-111
5- Kur’an-ı Kerim, Müminun/86-118

Bu ayetler su dolu bir bardağa okunur. Bu okumada şart, bağlanan kişinin bizzat kendisinin okumasıdır. Eğer bağlanan kişi Kur’an okumayı bilmiyor veya güzel okuyamıyorsa o zaman başka biri, bağlanan kişinin yanına oturarak bu ayetleri okur. Bu esnada bağlanan kişinin kıraati dikkatle dinlemesi mana üzerinde tefekkür etmesi şarttır. Çünkü şeytanın telkin ettiği vesvese bu şekilde nihai olarak kovulmuş olacaktır.
Okuma bittikten sonra hasta biraz da gül ruhu ilave ederek bardaktaki suyun yarısını içer, kalanıyla yüzünü, başını, boynunu, sırtını ve erkeklik organını ovar. Ardından suyun kalanıyla kulak civarını ovarak kulak içini temizler. Allah’ın emir ve izniyle şeytanın vesvesesinden eser kalmaz.
Tedavinin en az üç gün kesintisiz devam ettirilmesi şarttır. Tedavi bitip hasta iyileştikten sonra da korunma tedbirlerinin devam ettirilmesi şarttır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Dostlar bende yaptırdım evet aynen öyle burak hoca dürüst saygı değer birisidir güvenilir medyum arıyorsanız burak hocayı tek geçerim. Ben eski sevgilimi kendimden sogutmak için yaptırdım sonuncu günündeyim şu anda hiç bir şekilde aramıyo etkisini gördüm çok şükür. Hocamla da iletişim halindeyiz güzel birşey bu. E-mail: muhabbet@muhabbetduasi.net

  2. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
whatsapp aç
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?